Florbal starších žiakov

27.05.2018

Dňa 25.4.2018 sa vo Veľkom Krtíši uskutočnila súťaž starších žiakov vo flórbale. Naším cieľom bolo vyhrať súťaž a postúpiť na krajské kolo.

Prvý zápas sme hrali s najväčším favoritom a so silným súperom a bola to škola Komenského. Zo začiatku sme začali hrať naplno, aby sme súperov prekvapili. Prvý zápas sme hrali s najväčším favoritom a so silným súperom a bola to škola Komenského. Zo začiatku sme začali hrať naplno aby sme súperov prekvapili. V prvých 2 minútach sme viedli 2:0 nad súperom. O 3 minúty neskôr bol stav už vyrovnaný. O 2 minúty sme dali posledný gól v zápase a vyhrali sme 3:2. Prvý zápas bol vydarený, ale čakali nás ešte 3 zápasy a potom sa rozhodne či postúpime do semifinále. Nad všetkými súpermi sme v skupine vyhrali a postúpili do štvrťfinále. Čakal nás súper ktorý postúpil z druhej skupiny. A bol to Krtíš jednotka. Nad jednotkou sme vyhrali 5:0. A postúpili sme do semifinále, kde sme hrali s Krtíšom dvojkou a vyhrali sme 4:1. Postúpili sme do finále a zas sme hrali so súperom z prvého zápasu. Finále sme síce prehrali, ale skončili sme na peknom 2. mieste.